Přímá akce, Reportáže

Zavřeli jsme Českou národní banku! + Video

Během podzimního odpoledne navštívili aktivisté Pro-Vlast Praha i Českou národní banku. Tato státní instituce, která už dlouho „dobře“ slouží českým lidem, je příkladem státního celku, který nepochopil slovo „národní“ ve svém názvu, a na místo toho, aby svému národu pomáhal a snažil se mu pomoci i v dobách celosvětové ekonomické krize, pomáhá a myslí jen převážně na ty, kteří už bohatí jsou. A tak v dnešních dnech není snad nikdo, kdo by nepocítil zvýšení cen, energií a prakticky všeho ostatního – to vše kvůli zásahům a spekulacím vedení České národní banky.

Naši pražští aktivisté se rozhodli těmto pánům ukázat, kam patří. A jako každý zloděj a podvodník patří za mříže, dnes si to vyzkoušeli i zloději a podvodníci největší.

Aktivisté navštívili Českou národní banku v otevírací době a v moment největšího shonu. Nejdříve uzavřeli masivní kovová zamřížovaná vrata pomocí řetězů, a poté vyvěsili přes hlavní vchod transparent se zprávou; „Zloději patří za mříže“.

Myslíme si, že doslova kriminalita vedení České Národní Banky už přesáhla únosné meze. Katastrofální konání ČNB se ukáže v plné síle v blízké budoucnosti. Zvolili jsme proto přímou akci, jako vyjádření krajní nespokojenosti. Čas petic, podávání žalob a psaní dopisů již skončil, lidé musí vyjádřit svou nespokojenost nahlas!

Obrázky z připravovaného videa níže:

Video: