Přímá akce

Pozvánka na shromáždění k výročí 10 let v EU

Mnoho z vás se nás už od konce naší soutěže ptá, co budeme vlastně s těmi vlajkami dělat. Už dlouho vás natahujeme a slibujeme, že to brzy prozradíme.

Čekali jste dlouho a trpělivě, tak tady to je – 1. května 2014, tedy na první máj, to bude přesně 10 let od vstupu naší vlasti do Evropské unie. Jak se dalo čekat, různé vládní a „nevládní“ organizace se mohou přetrhnout v organizaci různých oslav a veřejných akcí.

I my jsme se tedy rozhodli uspořádat veřejné shromáždění, kde si celé naše členství a těch 10 let probereme po svém. Bez dotací, bez zaprodaných „populárních umělců“ a „zábavných programů“. Za to však opravdově a politicky nekorektně! Nebudeme mít s sebou nafukovací hrad, budeme však mít pravdu.

Přijďte se podívat, k čemu je dobrých bezmála 140 ukořistěných vlajek EU. Přijďte vyjádřit svůj nesouhlas. Přijďte prvního května na Hradčanské náměstí, před Pražský hrad! Hlas vlastenců bude znovu slyšet!

Co dělat?

  1. Přidejte se k události na Facebooku.
  2. Pozvěte své kamarády!
  3. Pomozte nám šířit událost.
  4. Přijeďte!:)

Instrukce:

Sraz je ve 14:00 na místě, kde střetává ulice „Ke hradu“ s Hradčanským náměstím. Viz obrázek:

Sraz

 

Vítáme naše státní vlajky, vlajky s českým lvem. Průběhem se nechte překvapit, můžete se však těšit na velké překvapení!:)