Aktivismus, Reportáže, Solidární akce, Sport

Dobročinný nohejbalový turnaj v Čáslavi

V sobotu 19. července se sjeli naši příznivci a aktivisté z celé naší vlasti, aby příjemně strávili den sportem s přáteli a společně také udělali něco dobrého.

Z Prahy, Brna, Ostravy, Kolína, Kutné Hory, Kladna, Chrudimi a Církvic se vypravili týmy trojic, aby změřily své síly. Hrálo se již od ranních hodin až do pozdního odpoledne, přičemž můžeme s klidem říci, že vše se zdařilo na jedničku. Počasí bylo skvělé, počet účastníků nakonec přesáhl padesát lidí a panovala přátelská atmosféra plná sportovního ducha. Organizace se čáslavským zdařila taktéž bez jediné chyby; nikdo nikde nebloudil, každý měl k dispozici v areálu sprchy i občerstvení a nikde za celou akci nenastal jediný zádrhel. Turnaj proběhl přesně, jak měl.

Zvláštní zmínku si zaslouží hlavně motivace celého turnaje; dobročinnost. Před turnajem nás kontaktovala místní charitativní organizace, pro kterou hráči mezi sebou vybrali lehce přes 4 000 korun. Celá částka poputuje na dobročinné účely!

Mnohokrát děkujeme našim kamarádům do Čáslavi za výborný nápad, bezchybnou organizaci a za skvěle strávený den! Děkujeme i všem účastníkům, kteří často jeli přes celou republiku. Díky!

Galerie: