Administrace

Nová trička k prodeji!

Nová (a velmi žádaná) třetí série triček Pro-Vlast je k dispozici. Ocelově šedá barva, 100% bavlna, kvalitní textil a potisk (přední a zadní motiv). Heslo „Non sibi sed patriae“ znamená: „Ne pro sebe, ale pro vlast.“ Velikosti k dispozici: S, M, L, XL a XXL. Naše vlastní výroba ze severu Čech. Perte naruby. Cena za kus je 350 korun. Pro objednání můžete využít formulář níže. Pokud máte jakýkoliv dotaz či zvláštní požadavek, obraťte se prosím na nás na emailu či Facebooku.

 

Pokud využijete objednávku přes formulář, zasíláme na dobírku (pokud se individuálně nedomluvíme jinak). Počítejte tedy prosím v tomto případě s tím, že cena bude o něco vyšší.

 

Pro platbu však také můžete využít bankovní účet skrz službu PayPal. V tomto případě využijte zabezpečenou bránu níže. Tímto způsobem odpadá platba za dobírku! Do poznámky nám prosím jen už napište, jakou velikost byste chtěli.
Pozn.: Nepotřebujete PayPal účet, pouze obyčejný bankovní. Zvolte vytvořit účet („create account“ vyplňte standardní údaje a dole nezaškrtávejte „Save my payment info and create a PayPal account“. Vše potvrďte a je hotovo.

Trička Pro-Vlast, III. série

Naše nová trička. Ocelově šedá barva, kvalitní textil, 100% bavlna a potisk (přední a zadní motiv). Velikosti k dispozici: S, M, L a XL. Naše vlastní výroba ze severu Čech. Perte naruby.

350,00 Kč

 

Přední potiskPřední potiskZadní potiskDetail