Komentáře

Proč jsou i pro nás důležité volby v Itálii?

Vítězství protikorupčního hnutí se 30% hlasů. Vzestup „krajní pravice“. Propad sociálních demokratů. Roztroušená poslanecká sněmovna. Podnikatel premiérem. Ne, nejedná se o výsledky českých voleb, ale možné výsledky těch italských. Přesto se nachází Itálie ve velmi rozdílné situaci od té naší. Celý příspěvek

Komentáře

„Kult Čecháčka“ aneb Češi kolaboranti?

Jedním z nejdéle přetrvávajících historických mýtů a nesmyslů, je ten o našem národu, jako o národu kolaborantů. O národu, který se nejen, že dobrovolně okupantům vydal, ale ještě s nimi nadšeně spolupracoval. Pojďme si společně dnes tento mýtus v přehledné formě rozebrat, zjistit kde se vzal, kdo ho dnes stále propaguje a proč je tak potřebné se ho konečně nadobro zbavit

Celý příspěvek

Administrace

Nová trička k prodeji!

Nová (a velmi žádaná) třetí série triček Pro-Vlast je k dispozici. Ocelově šedá barva, 100% bavlna, kvalitní textil a potisk (přední a zadní motiv). Heslo „Non sibi sed patriae“ znamená: „Ne pro sebe, ale pro vlast.“ Velikosti k dispozici: S, M, L, XL a XXL. Naše vlastní výroba ze severu Čech. Perte naruby. Cena za kus je 350 korun. Pro objednání můžete využít formulář níže. Pokud máte jakýkoliv dotaz či zvláštní požadavek, obraťte se prosím na nás na emailu či Facebooku.

 

Celý příspěvek

Aktivismus, Přímá akce, Reportáže

Češi na Defend Europe

Mnozí z vás jistě sledují Defend Europe (webové stránky zde), první vlasteneckou misi spojených evropských aktivistů do Středozemního moře, za účelem odhalování zločinných praktik pašeráckých neziskovek a snahy snížit příliv imigrantů na náš kontinent. Věděli jste však o tom, že tohoto historického skutku se účastnili i Češi? A to ještě navíc právě z naší organizace?

Byli to totiž právě naši aktivisté, kdo byl součástí první mise a podíleli se na ní přímo na místě. A jejich zkušenost a exkluzivní reportáž a rozhovor o tom, co zažili, dnes přinášíme v článku.

Během působení mise klesl počet imigrantů o více, než 57%. Má to samozřejmě více důvodů, které bychom mohli probírat celý den. Jedno je však jasné už teď; mezi Francouzi, Rakušany, Italy a Němci to byli právě Češi, kdo stál v první linii proti imigrační vlně. Nikdo už nemůže říct, že se i náš národ přímo nepodílel na ochraně Evropy!

Celý příspěvek

Aktivismus, Solidární akce

PV Kladno: Čištění bunkru a úklid lesa

Naši aktivisté z kladenské skupiny společně s pražskou skupinou odkryli a vyčistili jeden z místních bunkrů a poklidili okolní les od odpadu.

Výsledkem celodenní práce je bezmála dvacet velkých pytlů odpadu, očištěná pozorovatelna a vymýcený perimetr kolem. Z této práce máme velkou radost, protože už během dne se na místo chodili podívat místní, kteří vše hodnotili taktéž kladně.

Galerie:

Final

Komentáře

Co se doopravdy děje ve Švédsku?

V uplynulém týdnu se do veřejného prostoru znovu dostalo ve velkém Švédsko. Celou debatu o stavu místní společnosti nastartoval nejprve čerstvý americký prezident Donald Trump, který ve svém projevu skandinávskou zem zmínil jako příklad státu, který nezvládá imigraci a z ní plynoucí negativní jevy. Ani společensky, ani finančně. Celý příspěvek