„Když se nespravedlnost stane zákonem, stává se vzdor povinností.“

Jsme skupina mladých občanů České republiky, kteří jsou již naprosto znechuceni společenským a politickým vývojem posledních let. Věříme ve zdravý rozum a úsudek, který je všemi formami útlaku snižován a znevažován. Věříme v činy a ne prázdná slova. Věříme v hrdost, čest a morálku českých lidí. Věříme, že mladí lidé mají v sobě víc, než nákupní centra a diskotéky. Věříme a stojíme za znovu-vystavení české národní identity. Na to, jakým způsobem se za tyto zásady stavíme, se můžete podívat zde.

Stavíme se proti současnému systému v čele s vládou České republiky. Odmítáme nemorálnost, zlodějství, prolhanost, kupčení, korupci a zneužívání moci. Máme dost politiků, chceme státníky. Státníky, kteří chápou, že jejich prací je služba lidem, ne vlastní kapse. Odmítáme však i posluhování Evropské unii, jakožto rozpadajícímu se korupčnímu molochu, pomalu okrádajícím nás o naše zvyky, tradice a suverenitu.

Jsme zrcadlem špatného konání této vlády a jasnou odpovědí na šlapání po českých lidech.

Cítíme se vlastenci – vlastenectví je podle nás hlavně službou. Můžete se dočíst více zde. Službou pro český národ, pro lidi jako jste i Vy. Děláme jen to, co si přejí čeští lidé, o čem mluví a co je dle nich potřeba. Nebojte se proto i Vy postavit, nejste sami!

img_20161027_121246_hdr